Telefonní číslo aneb Call Girl z Ohia - už 3.kapitola! Smutné, že tato vec má tri kapitoly! Počkaj, keď to bude mať ďalšie časti!

9. února 2012 v 20:18 | Kessie, glosujú L.A.E.E, Tana a mishule |  Glosy
A sme tu znova! Ako vždy, je táto kapitola skvost, takže sa prosím neuduste ničím, pri jej čítaní! Pred pustením sa do tejto glosy, odporúčame dať si štamprlík alebo dva (polovica flaše je ideálna!). Môže spôsobiť neskutočnú chuť škrtiť, strielať, bodať, mučiť a kričať. Prosíme, poslúžte si na autorke na jej blogu!
Tento krát vítam medzi nami aj tretiu do gangu a tou je mishule (modrá). Lilly tradične červená a Tana zelená

Obete glosovania:
Lillyna psychika
Čiarky, medzery, bodky a úvodzovky
Mishulina súdnosť
Stratená cesta do Narnie
Udusený Kurt
Tanine nervy
Polovica vína ( áno vymenili sme alkohol)

Telefonní číslo aneb Call Girl z Ohia - už 3.kapitola! Smutné, že tato vec má tri kapitoly! Počkaj, keď to bude mať ďalšie časti!
VAROVÁNÍ : Je to trochu ujetý :D Autorka je tak trochu krava!

Pátek - Blaine: Nech toho, tak těch "odpadlých" uliček je více! Nech toho a nauč sa normálne napísať vetu!

Pátek - Kurt: No, jo..Ale jen v 1 jsem já! :D Tři tečky vykouzlí v dnešní době jen kouzelník, co? Já vím, je to namáhavé, stisknout tlačítko třikrát. Radšej nech ho nemačká vôbec! *zabavuje autorke klávesnicu* *zabavuje autorke celý počítač, nie len tú debilnú klávesnicu!* Ideš pozrieť, koľko tam má porna?

Pátek - Blaine: Vážně Kurte,smajlík? Vyhlašujeme celostátní pátrání: ZTRATILA SE MEZERA! CSI: Glosátorky!

Pátek - Kurt: som debilná a preto namiesto normálneho vyjdrenia napíšem smajlíka, áno to som ja vaša Kessie či Carol :P Niet nad duchaplnú konverzáciu!

Pátek - Blaine: Hm… Táto poviedka začína naberať nezvyčajných literárnych kvalít! Mám pocit, že túto poviedku pôjdem odniesť do nejakého vydvateľstva, snáď sa nám ju podarí vydať. Spisvatelia by ocenili jej krásny príbeh.

Pátek - Kurt: :F Přišel Edward? Ešte to nám tu chýbalo, trblietajúca sa víla! Pomoc , sparkling bitch útočí.

Pátek - Blaine: Kurte!Dost! - Neviděli jste někdo tu tečku? Babička by ji před smrtí ještě chtěla vidět. Keď videla túto poviedku, emigrovala do Kuvajtu.

Pátek - Kurt: O.o - Dvě O. Wow, zavádíme nové slova! *Listuje slovníkom, listuje slovníkom...* Nope, takéto slovo vážne nepoznám! *nabíja bazuku* Beriem si granát, vyhodíme ju do vzduchu?

Pátek - Blaine: Kurte som unavená písaním tejto poviedky, preto som si ľahla presne na bodky… ! - Není vykřičníku smutno? Tak sám. Ale dobrá zpráva! Mezera se našla! Ovšem, babička už dávno není mezi námi. Ešte raz uvidím u autorky viac ako jednu bodku, zoberiem nožík a vyrežem jej príslušné zlačítko z klávesnice!

Pátek - Kurt: No, dobře, prestávam fakt písať zmyslupné vety, lebo teta Lilla, Miša a Tana už chytajú záchvat nervov.… :D - A teď přijela i teta čárka, asi na pohřeb... A opäť smajlík. Už sa pomaly stáva plnovýznamovým vetným členom.

Pátek - Blaine: Jak vypadáš abych tě poznal.. A pro tentokrát se ztratila sestřenka tečka! *hľadá príslúšnú bodku, kde k sakru si?*

Pátek - Kurt: Pohledný,okouzlující 17 letý muž, s nádhernými hnědými vlasy a modrýma očima. XD Mierne narcistický ale inak dokonalý! V gatiach 17 centimetrov čistej dĺžky. (Aneb kurt vyplňuje profil na iboys) - "iXDéé" jsem drsná, oh wow, kde jsme to skončili? Ach ano, už vím. MEZERA! SOS!

Pátek - Blaine: ? Co že? - Co? Že? Mezera se stěhuje tam kam nemá nebo je jen autorka prostě blbá? ŽE?! Tiež som si hovorila... Čo? Že? ŽE? ŽE-ŽE-ŽE-ŽE? *Lilla robí remix* Ďalší remix už nezvládnem, pomóóóc, zachráňte ma! SOS, už máme remix na minúty, teraz aj čo že?!

Pátek - Kurt: No dobře.. Ale to ↑ Narnia this way! Je pravda .. :D - Stále probíhá celostátní pátrání... po tečce! A co ta šipka? Ne, opravdu? Kurtovi se postavil? Panejo, Kurt je v tomto extra dobrý .

Pátek - Blaine: Máš na sobě černou koženou bundu a podväzky? - bad!boy je na scéně! Aneb služba 'sex na chodníku' opět dostupná...

Pátek - Kurt: Jo, jak to víš? Veštec. A farboslepý, lebo tá bunda je pôvodne fialová! *Pokúša sa predýchať tuposť autorky*

Pátek - Blaine: Stojím za tebou a píšem ti jak priblblý ďalšiu sms, áno som milionár a môžem si to dovoliť… - "A mám nůž!" - Mimochodem, jak dlouhý má trestní rejstřík? Kolik z toho je vražd? Všechny? Nedivím se. Si si istá, že to, čo Blaine tasí, je nôž? *prepisuje všetky jeho vraždy v registre trestov na sexuálne útoky*

Lebo treba uviesť osobu na začiatku riadku, lebo to dáva zmysel! àKurt: Kurde Ku-čo? *listuje slovníkom cudzích slov*… Ty si mě vyděsil… - A teď opravdu, kde je no však víte, ty dvě čárky na konci a na začátku. Uvozovky se jim myslím říká.
Blaine: My se známe? Hej, už 10 minút cez SMS. A chodíte na rovnakú školu! A máte si medzi sebou vyhoniť v tom debilnom Lunaparku! Mám se tu sejít s nějakým pohledným sedmnáctiletým mužem s nádhernýma hnědýma vlasama a modrýma očima,neviděl si ho tu někdě?*Zadržujíci smích* *Zadržuje plač* *Zadržuje svoj nôž, ktorý má v pravom vrecku*- Tohle je nějaký chat přes twitter, že používáme hvězdičky? Mimochodem co namená 'někdě'? MEZERA!
Kurt: Haha, velmi vtipné.Ok, takže znova, já jsem Kurt Hummel, je mi 17 let. - MEZERA! MEZERA! Kdepak je?! Autorka ňou ubila všetky interpunkčné znamienka, ktoré v poviedke chýbajú. *Prosí niekoho, nech jej odtrhne ruky*
Blaine: Zdravím, já jsem princ Blaine Anderson. Blaine si zasa fetol! *Kurt se snaží zadržet smích* .. Je mi 17 let. - Tečky, mezery, hvězdičky. Mčím a třískám hlavou o stůl. A je mi mimochodem víc, heč, princi Blaine! A jsem královna! To bude dobré, Miši *hladká ju upokojujúco po chrbte* Bodka, čiarka, otáznik, hotový je trpaslík. *Ospravedlňuje sa*
Kurt: *Kurt vypukne v hlasitý smích* - Až si chudák cvrnknul do těch pedo!spodků. *Vypukne v hlasný plač, berie si svojho plyšového jednorožca a ide do postele premýšľať nad ľudskou debilitou, ktorá je nekonečná* *Sice nemá poblízku nijakého plyšáka, ale zoberie servítky a začne plakať a smrkať*
Blaine: Čemu se směješ? - Tobě, princi.
Kurt: Ničemu, vážený princi Krasoni.. *Kurt už se nemůže udržet, směje se tak moc že nemůže skoro popadnout dech* *Pomáha Kurtovi dusiť sa* - Udusil se! Hej! Slavíme! Lilly, dones šáňo! * Začne sa tešiť, že jedna postava je udusená, ale jako zabiť ďalšiu?!* *Poslušne nesie dvojlitrové šampanské a tri poháre... twitter party sa môže začať!*
Blaine: *Blaine už se taky začíná smát* *Muhehehehe*- Vždyť je to vrah... Sexuálny deviant! Pedofil dokonca!
Kurt: Do..bře Autorka sa naučila deliť slová! , Dobře, neviem deliť vety, neviem písať poviedky, neviem písať bodky a čiarky a čo viem? NIČ, pretože je mi 13 a písať by som nemala…Stop , nemůžu se nadechnout .. *Kurt se pořád směje* *Lilla stále plače bezmocnosťou* - Počkat, on žije? MEZERA! TEČKY! No dobře, volám Neila Caffreye. Snad si s nimi poradí, když je to ten Blainův bratr.
Blaine: Dobře.. Pořád si myslím že si desná kráva! to je zima? Ne, to je léto! - Neile?
Kurt: Jo.. Tobě ne? - Kde jsi? *trieska si o hlavu fľašu tequilly*
Blaine: Ani moc ne.Rozmyslel jsem si to chodit s tebou, keďže si desný debil, a vlastne ja som sexuálny deviant, zachvíľu ma zatknú takže to nemá zmysel ke mně je blbé když se moc neznáme a neumíme ani psát čárky, co by si o nás moje máma pomysela , radši zajdeme do té kavárky (*Listuje slovníkom* Kraviarky... či čo? *Prečo jej to pripomenulo Crisscolfer na farme?) kde jsme se měli sejít a dáme si kávu a víc se poznáme a napíšem sem ešte jedno a, aby sa nepovedalo.Co tomu říkáš? - Wow! Kavárky - tam Blaine vraždí? To místo neznám. Natož to slovo. Nevzdelaná! Inteligencia autorky prevyšuje všetko, čo sme kedy videla. Kavárky je slovo z budúcnosti predstavujúce hlbokú penetráciu do oblasti ústnej dutiny, dráždiacej hltan. Chcete aj podrobnosti?
Pokračování příště! :D - Děkuju, nechci. Pomoc, len to nie! Okolitý svet, prosím, len to nie!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wera Wera | Web | 13. února 2012 v 20:34 | Reagovat

Krása ako inak xD *standing ovation* Inak neviem, či si si všimla, ale na blogu má tvoj blog medzi oblúbenými :D

2 Lilly Even Lilly Even | Web | 13. února 2012 v 21:43 | Reagovat

Čože má?! :D :D :D :D NEEEEEEEEE

3 Wera Wera | 17. února 2012 v 14:06 | Reagovat

[2]: Sa kukni :D Som si myslela, že jej preplo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.